Klan Volturiu-Marcus

18. listopadu 2012 v 16:05 | Belluška |  postavy

Celé jméno:Marcus Volturi

Věk: 1300 př.n.l.

Povolání:je jeden z vůdců volturiových
Zvláštní nadání:vidí vztahy mezi lidmi a upíry, určí hned vůdce, kdo má sklony zradit, vidí lásku i rodinné vztahy
Manželka:byla to Didime než jí Aro zabil Marcus se to nikdy nedozvěděl
Barva očí:karmínově rudá
Barva pleti:bíle průsvitná
Barva vlasů:černá
Jakou pije krev:lidskou
Původ:Řecko
místo obydlí:Itálie(Volttera)
osobní historie:Marcus si nadšeného a usměvavého Ara oblíbil, ale když chtěl utvořit skupinu s krutým a mladým Caiem a Athenodorou váhal. Aro jej přesvědčil.
Marcusův život se změnil, když Aro přivedl do skupiny svou čerstvě proměněnou biologickou sestru Didyme. Když pominuly její novorozenecké léta utvořili spolu nejromantičtější vztah ze všech. Postupem času ale přestal mít o arovy plány zájem a společně s Didyme plánovali Volturi opustit a cestovat. Aro jim dal naoko své požehnání a přitom spřádal své plány.
V Marcusovi, který uměl v boji rozeznat vůdce, loajální jedince i ty kteří jsou ochotní zradit si chtěl nechat. Aro čekal na příležitost a svoji milovanou sestřičku zavraždil. Arova lítost byla velká a upřímná a vzhledem k tomu, že se Aro s Caiem snažili najít viníka, nikdy se nedověděl co se s ní stalo.
Když Marcuse přešla touha po pomstě, žal jej naprosto zachvátil a hledal cestu jak se zabít. Aro se zděsil. Obětoval sestru, aby neztratil Marcuse a teď byla šance, že se tak stane. Naštěstí do situace vešla Chelsea, v té době se jmenovala Charmion a Aro ji nakázal, aby Marcuse k němu připoutala poutem tak silným, aby nemohl odejít. To se podařilo. marcus nemůže jít ani cestou sebevraždy a ani Volturi opustit. Ovšem ztratil veškerý zájem o dění kolem sebe. Aro mu nabídl úlevu v Corin, ale ten odmítl svůj žal po ženě utopit. V boji proti Cullenům držel Ara za ruku a předával mu své vědění ohledně vztahů. Přítomnost Rumunů jej ale dráždila. Nakonec v hlasování byl pro život Reneesme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama