Klan Volturiu (garda)-Jane

18. listopadu 2012 v 16:09 | Belluška |  postavy

celé jméno:Jane Volturi

věk:800 př.n.l.
zvláštní nadání:umí spůsobit bolest
povolání:tajná zbraň Volturiových nebo-li stáž
barva očí:karmínově rudá
barva pleti:bílá s olivovým nádechem
barva vlasů:tmavě blond
jakou pije krev:lidskou
původ:Anglie
místo obydlí:Itálie(Volttera)
osobní historie:Jane má dvojče jménem Alec. Oba dva byli přeměněni ve velmi mladém věku. Jane má krátké světlé vlasy, malou postavu, vypadá skoro jako kluk, ale tvář má příliš hezkou aby byla klukem. Široké oči, plné rty, světlou pleť a dětský hlas. Společně s Alecem patří k nejmenším členům gardy.
Jane má velmi speciální schopnost - umí způsobovat bolest pouhou myšlenkou. Přesněji řečeno, Jane Vám implantuje do mysli myšlenku na bolest a vy si jí užíváte, ale bolest Vám ve skutečnosti nedělá. Svou schopnost na rozdíl od Aleca může použít jen na jednom člověku, ale za to je používána častěji než Alec. Caius si ji často bral k sobě a nechal jedince mučit její schopností. Od něj si také přisvojila zálibu v bolesti jiných a chytla od něj panovačné jednání.
Alec podle všeho svou sestru velmi miluje a pokaždé když se vidí, políbí se na tváře z obou stran. Nesnesl by pohled na to jak ji někdo ubližuje.Jane a Aleca chtěly dřív obyvatelé vesnice kde žily upálit na hranici.Protože věděli že jsou jinší než ostatní.Aro je přeměnil na poslední chvíli a poté vyvraždil celou vesnici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama