Klan Volturiu (garda)-Demetri

18. listopadu 2012 v 16:15 | Belluška |  postavy

celé jméno:Demetri Volturi
věk:1000 př.n.l.
zvláštní nadání:stopař
povolání:stráž Volturiových
barva očí:karminově rudá
barva pleti:olivová
barva vlasů:hnědé
jakou pije krev:lidskou
původ:Řecko
místo obydlí:Italie(Volttera)
osobní historie: Vysoký a štíhlý, má olivově zbarvenou pleť, která vypadá trochu divně s křídovou zabarvenou bledostí. Má tmavé vlasy, ve filmu sčesané doprostřed čela. Jako ostatní má karmínově červené oči. Edward řekl Belle, že Demetri s Jane spolu chodí. Demetriho objevil Amun a pomohl mu rozvinout jeho stopařské schopnosti. Demetri byl Amunovi loajální, ale Amun udělal chybu, že se Arovi pochlubil. Když se Aro dověděl o lepším stopaři, pospíšil si do Egypta a nabídl místo v gardě Demetrimu. Ten nechtěl opustit Amuna a tak Aro použil Chelsea. Po příchodu Demetriho do Voltteri odešel Garret, který byl také stopař. Většinou je posílán na výpravy s Felixem a dvojčaty Jane a Alecem. Demetri může najít kteréhokoliv člověka na celém světě.
Společně s felixem byl vyslán, aby přivedl zpět Edwarda a společně s Felixem, Jane a Alecem byl vyslán zničit novorozené. Na poli proti Cullenům byl společně s Felixem a Arem u vyjednávání uprostřed pole.
Demetri bývá po většinu času s Felixem a na konci Rozbřesku 1 části po titulcích.Tak tam Felix s Demetrim zavraždí Biancu bývalá sekretářka Volturiových.A v traileru Rozbřesk 1 část tak tam zabije Giannu také bývalou sekretářku Volturiových.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama