Klan Volturiu (garda)-Alec

18. listopadu 2012 v 16:12 | Belluška |  postavy


celé jméno:Alec Volturi

věk:800 př.n.l
zvláštní nadání:umí odříznout smysli jeho moc je pomalejší než Jane
povolání:tajná zbraň Volturů nebo-li stráž
barva očí:karmínově rudá
barva pleti:olivově bílá
barva vlasů:tmavě hnědé
jakou pije krev:lidskou
původ:Anglie
místo obydlí:Italie(Volttera)
osobní historie: Alec má dvojče, děvče jménem Jane. Oba dva jsou mladí, protože byli přeměněni Arem v mladém věku. Alec má tmavě hnědé vlasy, patří mezi nejmenší členy gardy, má karmínově červené oči. Je skoro totožný s Jane ale rty nemá tak plné a má tmavší vlasy než Jane.
Jeho schopnost je unikátní a pro Volturi velmi cenná. Alec dokáže umrtvit veškeré smysly co upír a člověk má. Oběť tak zůstane stát hluchá, slepá, bez čichu a hmatu, necítí bolest, vůně, zkrátka nic. Volturi jeho talent využívají dvojím způsobem. Za prvé, když jsou vůdci v dobré náladě umožní Alecovi, aby otupil smysly oběti a dovolí mu tak smrt zcela bez bolesti a strachu. Za druhé, na bitevním poli nechají Aleca, aby otupil nepřítele a ostatní pak jen vraždí bez námahy nepřátele. Schopnost se projevuje jako hustá mlha. Ale na rozdíl od Jane, která může svoji schopnost použít na jednom člověku, Alec uplatní schopnost na všech, kteří mu stojí v cestě.
Když byli ještě lidé, ostatní je považovali za "čarodějnická dvojčata" jak je nazval Stefan. Aro se o nich dověděl z myšlenek jednoho nomáda a rozhodl se je navštívit. V té době ale byly ještě batolata a i v té době byla jejich moc zjevná, i když nebyla ještě určená. Lidé které rodina měla v lásce, těm se dařilo dobře, ale ti kteří byli proti, těm se dařilo špatně. Pověrčivý vesničané se je rozhodli upálit. V té době se jejich dary zformovaly. Když hořel Alec myslel na to, že chce utnout veškerou bolest, zatímco jeho sestra se soustředila na to aby přenesla svou bolest na ostatní. Aro přišel na poslední chvíli, zachránil oba a ihned začal s přeměnou. Díky Chelsea jsou oba naprosto Volturům oddaní.
Ve Volteře vítá s úsměvem Edwarda, označí Bellu za "příčinu všech problémů" a sdělí jim že je Aro rád uvidí. Později se účastní výpravy za účelem zničení novorozených a byl samozřejmě na bitevním poli naproti Cullenům. Když se trojice lídrů začla radit, Alec vyslal svoji mlhu, která se od Bellina štítu odrážela. V té době začal mít Alec pochyby. Díky svému vystupování a vzhledu patří k nejoblíbenějším členům gardy.
Svoji sestru miluje a nesnese když jí někdo ubližuje. Kdyby Aro tušil jen malinko, že by se jim mělo něco stát, vzal by je s sebou do Volterry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama