Klan Volturiu-Caius

18. listopadu 2012 v 16:03 | Belluška |  postavy

Celé jméno:Caius Volturi
Věk: 13oo př.n.l.
Manželka:Athenodora,Arnessie
Zvlaštní nadání: žádné
Povolání:Je jeden z vůdců volturů
Barva očí:karmínově rudé občas částmi zamlžené
barva pleti:bíle průhledná
Barva vlasů:Nový měsíc bílá a v Rozbřesku zazlátlá
Jakou pije krev:lidskou
Původ:Řecko
místo obydlí:Itálie(Volttera)
osobní historie:
Než Caius potkal Ara dostal se do konfliktu s rumunským klanem. Vyvázl živý, ale vypěstoval si k nim velkou nenávist. Potkal upírku Athenodoru a začli cestovat spolu. Poprvé potkal Ara jako novorozeného a už tehdy mu Aro sdělil svůj plán na ovládnutí upírského světa. Přizvali k sobě talentovaného Marcuse. Myšlenka na spojenectví s talentovanými upíry se mu líbila. Věděl, že by jej rumuni či kdokoliv silnější mohl zabít. Chtěl být tak silný jako Aro. I přes to, že nemá žádný nadpřirozený dar, Ara přitahovaly jeho ambice a vášnivá nenávist. Viděl v něm dobrý materiál pro manipulaci.
Společně s Marcusem a Arem je jedním z vůdců. Caius je známý svou zlou povahou, libuje si v utrpení druhých, nemá rád Cullenovy a nikdy není nadšem z Arových nápadů. Je ze 3 nejkrutější, leckdo by souhlasil, že by mohl zabíjet pohledem. K lidem nemá prach žádnou úctu, nejraději by lidi zotročil či je vyvraždil úplně. Je vždy nespokojen a také to dává najevo. Z jeho nejčastějšího výrazu na tváři se nedá vyčíst vůbec nic. Když chodí zdá se, že pluje.
Caius byl také už od počátku přesvědčen o nebezpečí Nesmrtelných dětí. Věřil, že tyto děti nejsou schopny udržet upírský svět v tajemství a i přes Arovy pokusy je ochočit naléhal, aby byly všechny zničeny. Když matka sester Denali stvořila nesmrtelné dítě byl pro vyvraždění celého rodu. Aro byl ale v dobré náladě, přečetl myšlenky sester a viděl, že o dítěti nevěděli nic a i přes námitky Caia je nechal naživu.
Caius nenávidí k smrti vlkodlaky a nazývá je "Děti měsíce".Jednou s jedným málem prohrál.Na západě Assie je Volturiovi lovili do posledního.
Nechtěl si nechat vymluvit, že vlci z rezervace nejsou vlkodlaci. Chtěl je nechat zabít, ale Aro mu nato odvětil, že i oni jsou součástí nadpřirozeného světa. Když stáli proti Cullenům přede všemi zfackoval Denali sestru Irinu, která je informavala o Reneesme a pak ji popravil přede všemi.Caius není moc ochoten dělit se se svýma myšlenkama s Arem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama