Klan Cullenových - Jasper Cullen

18. listopadu 2012 v 14:56 | Belluška |  postavy
Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války("sever proti jihu"). Byl velmi charizmatický a lidé ho poslouchali. Byl nejmladší major v armádě. Maria, ho přeměnila v roce 1863. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života protože jeho lidské charizma v upírském životě zesílila a stalo se z toho schopnost ovládání emocí a také cítění emocí, tudíž když lovil lidi, vždy cítil ten strach a tak začal hledat nový způsob života. Ještě předtím se díky upířím válkám na jihu o území vedl s Mariou nejsilnější armádu novorozených díky jeho daru. Dokázal novorozené uklidnit a vycvičit je což za normálních okolností nebylo možné. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.
Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici, protože ona je celý jeho život.
Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama